2016-04-22

Nadeszła wiosna, czas obudzić się do życia!

Powracam po dość długiej przerwie, w której wiele było nieprzespanych nocy, kilka dni z rzędu ciężkiego usypiania Olinka, ząbkowanie, marudne dni. Było też gotowanie, sprzątanie, pranie, spacerki, śmiechy, buziaki, przytulaski, czyli po prostu - życie. Jak każdy człowiek, mam czasem chwile, kiedy nie mam ochoty na nic poza ciepłym kocem i poduszką pod głową pod koniec dnia ;)
Teraz, jak jest cieplej i słońce często razi po oczach, jest jakoś lepiej. Nie ma tej chandry, ponurych dni. Jest za to więcej pozytywnych myśli i przeróżnych planów. Uwielbiam ten czas, kiedy mogę wyjść sobie do ogródka i wypić kawę (nie zawsze jest ciepła;)), kiedy o 19:00 jest jeszcze jasno i kiedy wszystko budzi się do życia. Pewnie nie tylko ja tak mam? ;)
Wiosna wspaniale działa na samopoczucie, aż chce się wyjść z domu dalej niż do sklepu, czy na pobliski plac zabaw. Chce się godzinnego spaceru po parku, zabaw na plaży, wycieczek! Nawet podejmowanie różnych decyzji idzie jakoś "gładko" i optymistycznie, ludzie są wiecznie uśmiechnięci i mili (choć w Anglii jest tak cały rok!), a my mamy więcej pokładów energii. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko mieć nadzieję, że piękna pogoda nas nie opuści :)No comments:

Post a Comment

podobne wpisy

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...